Aktualności

 • 10.11.2016

  „Żyj finansowo!” ze SKOK Ubezpieczenia
  „Żyj finansowo” to program przygotowany i prowadzony od 9 lat przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Jego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie finansów. Zaproszeni do udziału w tym przedsięwzięciu nauczyciele, po odpowiednim przeszkoleniu, przeprowadzają w szkole ze swoimi uczniami zajęcia przybliżające podstawy ekonomii i finansów. Posługują się przy tym opracowanym przez SKEF podręcznikiem „Żyj finansowo! Czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym”.
  WIĘCEJ
 • 21.10.2016

  Grzegorz Buczkowski na konferencji Polskiej Izby Ubezpieczeń
  19 października Polska Izba Ubezpieczeń zorganizowała konferencję zatytułowaną „Siła wzajemności ubezpieczeniowej – aspekty społeczne, ekonomiczne i prawne”. Jednym z prelegentów był Grzegorz Buczkowski, przewodniczący Rady Dyrektorów AMICE, członek Zarządu SKOK Ubezpieczenia.
  WIĘCEJ
 • 21.10.2016

  Dni seniora w Gdańsku z pomocą SKOK Ubezpieczenia
  SKOK Ubezpieczenia realizując swoją misję społeczną po raz kolejny został sponsorem niesamowitego wydarzenia, którego organizatorem była Fundacja „Sztuka Życia – Niepokonani”, czyli charytatywnego „Koncertu Gwiazd” w ramach Dnia Niszczenia Złych Wspomnień.
  WIĘCEJ
 • 16.10.2016

  SKOK Ubezpieczenia stale w „Złotej setce”
  „Gazeta Finansowa” opublikowała nowy ranking największych instytucji finansowych w I półroczu 2016 roku. W tej „Złotej setce” znalazło się również miejsce dla towarzystw działających pod wspólną marką SKOK Ubezpieczenia.
  WIĘCEJ
 • 19.08.2016

  Za nami V edycja Lata z Książką
  Już po raz piąty odbyło się „Lato z Książką” – sponsorowana przez SKOK Ubezpieczenia inicjatywa czytelnicza organizowana przez wydawnictwo Zysk i S-ka oraz agencję ZyskMedia. W tym roku wydarzenie osiągnęło nadzwyczajną skalę, gdyż odbyło się w aż czterech miastach: Łebie, Szczyrku, Ustroniu i Mikołajkach.
  WIĘCEJ
 • 03.06.2016

  Polak na czele europejskiego sektora ubezpieczeń wzajemnych
  Przy pełnej aprobacie obecnych na Sali delegatów, Grzegorz Buczkowski, członek zarządu SKOK Ubezpieczenia stanął na czele jednego z największych zrzeszeń rynku ubezpieczeniowego na świecie. Polak zarządzający Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK, 2 czerwca w belgijskiej Gandawie został wybrany przewodniczącym Rady Dyrektorów AMICE – organizacji zrzeszającej towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych z całej Europy.
  WIĘCEJ
 • 31.03.2016

  SKOK Ubezpieczenia wyróżnione w rankingu „Odpowiadam Polsce”
  SKOK Ubezpieczenia znalazły się wśród 12. najwyżej ocenionych firm odpowiedzialnych społecznie w rankingu Gazety Bankowej „Odpowiadam Polsce”.
  WIĘCEJ
 • 10.03.2016

  TUW SKOK oraz TU SKOK Życie, dwa towarzystwa działające pod marką SKOK Ubezpieczenia kolejny już raz trafiły do „Złotej Setki” instytucji finansowych.
  WIĘCEJ
 • 08.03.2016

  Kobiety w zarządach TUW
  Z okazji Dnia Kobiet ICMIF (Międzynarodowa Federacja Wzajemnych i Spółdzielczych Towarzystw Ubezpieczeniowych) opublikowała raport dotyczący kobiet zajmujących najwyższe stanowiska w towarzystwach ubezpieczeniowych.
  WIĘCEJ
 • 01.03.2016

  Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2015
  SKOK Ubezpieczenia zostały kolejny raz nagrodzone w prestiżowym plebiscycie „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, organizowanym przez redakcję „Gazety Bankowej”. Towarzystwo otrzymało nagrodę za zajecie III miejsca w kategorii „Ubezpieczenia osobowe i majątkowe”.
  WIĘCEJ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11