Newsletter dla Brokerów „PIĄTEK Z BRODĄ”

Newsletter dla Brokerów „PIĄTEK Z BRODĄ”

Newsletter dla Brokerów „PIĄTEK Z BRODĄ”

„PIĄTEK Z BRODĄ” to tytuł nowego newslettera adresowanego do brokerów ubezpieczeniowych. Przygotowaniem biuletynu zajmują się SKOK Ubezpieczenia we współpracy z redaktorem naczelnym „Dziennika Ubezpieczeniowego” - Marcinem Brodą.

Debiut „PIĄTKU Z BRODĄ” miał miejsce 17 stycznia br. Zaszczyt powitania Czytelników w pierwszym numerze newslettera przypadł Maciejowi Dylewskiemu, Dyrektorowi Zarządzającemu Sprzedażą Zewnętrzną SKOK Ubezpieczenia, który zaprosił do lektury nowego biuletynu. „Ufam, że tematyka poruszana w kolejnych edycjach „PIĄTKU z BRODĄ” stanie się płaszczyzną do dyskusji i wymiany poglądów wśród nas, ubezpieczeniowców” – zaznaczył Maciej Dylewski.

Dedykowany brokerom newsletter będzie ukazywał się regularnie, w odstępach dwutygodniowych. Kolejne numery  ukażą się w co drugi piątek.

W „PIATKU Z BRODĄ” znajdą się informacje dotyczące rynku ubezpieczeń, ze szczególnym naciskiem na kanał brokerski. W tytule publikowane będą informacje na temat rynku ubezpieczeń, najciekawsze statystyki, wywiady z brokerami, a także treści informacyjne dotyczące SKOK Ubezpieczenia.

W pierwszym, powitalnym numerze ukazał się m.in. wywiad z Piotrem Stawińskim, brokerem z Poznania, prezesem zarządu Kancelarii Brokerów Ubezpieczeniowych Jankowiak, Stawiński, a także tekst "Między captivem a TUW-em" przygotowany przez Jacka Jewułę, kierownika Zespołu Marketingu SKOK Ubezpieczenia.

powrót